Дослідження масажу

Важливі дослідження про вплив і результативності масажу перевірили американські вчені інституту раку Емері для хворих на рак молочної залози. Британські дослідники аналізували тему масажу серця при реанімаційних заходах.

У першому випадку досліджень, спостерігалися хворі на рак молочної залози (вік 18-65 років) після періоду лікування  операції, хіміотерапія, опромінення, що проводяться більше ніж півроку тому. Дослідження проводилися протягом 6 тижнів у трьох групах: 1 група — дія шведський масаж; 2 група — дія масаж легкого дотику; 3 група — ніякого дії, звичайний відпочинок (неактивний).

Для всіх пацієнтів проводився щоденний огляд, аналізи, опитування-анкета про фізичне та психічне самопочуття. Результати: більш ніж половина пацієнтів першої та другої групи відчували зменшення болю та стомлюваності, підвищення впевненості в своїх силах і можливостях. Аналізи (проби крові, кров'яний тиск, частота пульсу) у цих учасників були значно кращими, на відміну від третьої групи людей.

Висновок: шведський масаж, а також масаж легкого дотику, в період реабілітації хворих на рак молочної залози значно посилюють фізичний і психологічний стан людей. Це дуже важливі фактори загального одужання хворих.

Другий випадок досліджень  масаж серця та штучна вентиляція легенів в реанімаційних випадках при зупинці серцевої діяльності. Статистика даних близько 3000 випадків зупинки серцевої діяльності в громадських місцях показує: масаж серця в єдиному виконанні підвищує шанси вижити у постраждалих у 22%, ніж застосування двох дій  масаж серця й вентиляція легенів "рот у рот".

Масаж серця, перша допомога при реанімаційних випадках

У статистичних звітах вказані випадки реанімації, проведені як медичними працівниками, так і випадковими перехожими, які надавали негайну допомогу в громадських місцях, за інструкцією співробітника швидкої допомоги з мобільного телефону. З огляду на результати досліджень, британський реанімаційний центр має намір випустити нові інструкції по даному випадку надання допомоги, та необхідності зацікавлених громадян навчання правильного виконання цієї важливої ​​процедури.

Висновок учених: масаж серця, у вигляді самостійної процедури, здатний надати більш потужний реанімаційний вплив, ніж поєднання масажу зі штучним диханням.

TEXT.RU - 100.00%

Добавьте себе энергии, снимите усталость, используя многовековой опыт традиций и применения китайского точечного массажа. Проводится кончиком большого пальца от 30 секунд до 5 минут, зажав мизинец правой руки между указательным и большим пальцами левой руки.

Возбуждающая, стимулирующая точка на мизинце правой руки 

Возбуждающая (специальная) точка