Йога для покращення потенції

За твердженням лікарів цілеспрямовані вправи йоги відновлюють, поліпшують чоловічу силу і потенцію. При виконанні вправ йоги, відбувається підвищення циркуляції крові в області малого таза, статевих органів, поліпшується і стимулюється функція роботи внутрішніх органів шлунково-кишкового тракту, залоз ендокринної системи. Набагато збільшується робота надниркових залоз, що призводить до кращого виділення чоловічих статевих органів.

Спеціальне дихання під час вправ мають затримку дихання, що призводить до очищення легенів і поліпшення циркуляції крові.

Вправа йоги

Даний комплекс вправ йоги допоможе чоловікам також впоратися з проблемою ранньої еякуляції, у багато разів підвищити ерекцію. У комплекс входить 8 найбільш ефективних та дієвих поз йоги:

1. Споглядальна поза: виконується сидячи в позі алмаза, лотоса, або полу лотоса. Виконуємо повне або нижнє дихання, під час видиху направляємо прану та енергію в органи шлунково-кишкового тракту і статеві органи. Дихання плавне, спокійне, концентруйте увагу на позитивних думках, емоціях, час виконання 2-3 хвилини.

2. Поза змії: лежачи на підлозі обличчям вниз, долоні на рівні плечей. З повним вдихом йогів повільно піднімаємо наскільки можна голову, напружуємо м'язи спини, піднімаємо плечі і тулуб все вище і вище, потім назад, не допомагаючи собі руками (руки тільки перешкоджають перекиданню тулуба назад на підлогу).

У наступній фазі ми можемо допомогти руками згинання тулуба назад так, щоб область пупа не відривати від підлоги. У цьому положенні залишаємося 7-12 секунд, затримуючи дихання. З повільним видихом повертаємося в початкове положення, зробити 3 рази.

3. Поза коника: лежати обличчям вниз, причому лоб і ніс стосуються статі. Кладемо кулаки поруч зі стегнами, робимо повний вдих, затримуючи дихання, впираючись кулаками в підлогу, піднімаємо якомога вище випрямлені ноги. Після деякої паузи повертаємося в початкове положення і робимо видих. Зробити 3 рази. Якщо важко піднімати ноги разом, то піднімаємо ноги по черзі, спочатку праву - пауза - опускаємо, потім теж з лівою ногою.

4. Асвіні-мудра: сидячи навпочіпки, зробити глибокий видих, одночасно повільно і плавно скоротити анальні м'язи, скорочення повинні відчуватися в області промежини. Затримати дихання на кілька секунд, зробити повільний вдих, розслабляючи м'язи ануса  це чергування скорочень і розслаблення не повинно бути різким, увагу концентруємо на промежини. Спочатку виконувати 4 руху в день, по 5 секунд на кожне скорочення і розслаблення, поступово довести кількість до 10-20 скорочень.

5. Поза зірка: сидячи на килимку, зігнути ноги в колінах так, щоб підошви обох ніг торкалися одне одного. Взятися руками за ступні і підтягнути їх ближче до тіла. Розширити стегна ліктями, опустити коліна на килимок, випрямити спину і дивитися прямо перед собою. З видихом повільно опускати корпус до тих пір, поки голова не торкнеться пальців ніг, затримати подих на 7-14 секунд. З повільним вдихом повертаємося в початкове положення. Зробити 3 рази.

6. Поза лука: лежачи на підлозі обличчям вниз. Утримуємо свідомість на ділянці таза. Зробити повільний вдих, захопити обидві щиколотки, прогинаємо спину. Залишаємося в цій позі як можна довше. Під час вправи повільно дихаємо. Починати вправу потрібно дуже обережно, поступово збільшуючи час виконання пози. Ефект від пози можна поліпшити: в кінцевому положенні м'яко погойдуватися назад, вперед.

Вправа йоги лук вважається однією з найефективніших вправ цього комплексу. За твердженням йогів, якщо сконцентруватися на статевих органах і дати місце уяві, то при повільному похитуванні настає ерекція.

7. Поза плуга: лежачи на спині, руки вздовж тулуба, відвести в сторони на 20-30 сантиметрів, долоні вниз. Зробити повільний вдих, підняти обидві ноги вгору, і перенести їх далі, вже вниз, до торкання носками підлоги. Спочатку залишаємося в цій позі від 10 до 15 секунд, дихаємо повільно, ритмічно.

8. Полу свічка, або полу берізка: лежати на спині, руки вздовж тулуба. Зробити повільний вдих і підняти вгору ноги, підтримуючи стегна руками, поступово піднімаємо тулуб, поки воно не виявиться на лопатках. П'яти на рівні очей, руки упираються в стегна. Знаходиться в цій позі до настання втоми, на початку 15-20 секунд. Повільно повертаємося в початкове положення і розслабляємося. Перед тим як встати, потрібно для заспокоєння зробити кілька подихів. Надалі поступово збільшуємо час перебування в позі.

Вправа полу свічка  дуже важлива поза, адже в класичному виконанні йоги рекомендують посилати прану в область тазу, статеві органи та особа. За твердженням йогів вправа дає людині силу і молодість.

Також дуже корисними й простими у виконанні вважаються мудри. Впливають на основні пускові механізми, які регулюють життєдіяльність нашого організму  залози внутрішньої секреції. При виконанні цих вправ виконується скорочення певних частин тіла, дихання і розумовий зосередження.

Всі вправи потрібно виконувати обережно, з маленькою, поступовою амплітудою нахилів і прогинів в хребті. Не намагатися форсувати максимальні нахили та час перебування в позі.

TEXT.RU - 70.92%

Добавьте себе энергии, снимите усталость, используя многовековой опыт традиций и применения китайского точечного массажа. Проводится кончиком большого пальца от 30 секунд до 5 минут, зажав мизинец правой руки между указательным и большим пальцами левой руки.

Возбуждающая, стимулирующая точка на мизинце правой руки 

Возбуждающая (специальная) точка