Масаж кактусами

Незвичайну процедуру з кактусами пропонують у багатьох салонах Мексики "Hakali massage". Реклама даного масажу в тому, що він надзвичайно відновлює сили, додає енергії та бадьорість. Процедура має давнє коріння, ґрунтується на традиціях і лікувальній практиці місцевих індіанців  використання рослин кактуса для оздоровлення тіла.

Виявляється все просто та натурально, кожний народ використовує місцеві рослини, флору в різних аспектах. Як відомо з кактусів в Мексиці виробляють відому у всьому світі текілу. До речі, перед масажем Хакалі вам запропонують чарочку текіли з лимоном і сіллю, або зі шматочком апельсина та корицею.

Для процедури використовується листя кактуса нопаль (інша назва опунція). Колючки кактуса спочатку видаляють, а очищене листя розігрівають в теплій воді. Потім листя згинають навпіл і злегка розтирають, таким чином знімається верхня захисна плівка, щоб відкрити доступність до цілющих властивостів кактуса, зокрема соку. Після такої попередньої підготовки листя кактуса накладають на тіло  відчуття приємне, що надзвичайно розслабляє. Кактусовий сік нопаль має омолоджуючий, протизапальний ефект, багатий вітаміном С, чудово абсорбується і зволожує шкіру, заліковує сонячні опіки. Властивості підігрітого листя кактуса такі ж, якими володіє алое вера, а в деяких відповідних характеристиках перевершує їх.

Масаж листям кактуса

Під час процедури на тіло кілька разів розбризкується текіла, та виконуються легкі погладжующі рухи листям нопаля протягом 10-15 хвилин. Процедура триває до 50 хвилин, після її проведення нема потреби приймати душ. Адже з огляду на позитивні й цілющі властивості листя кактуса, вони не залишають липких, неприємних плям. Навпаки, шкіра стає свіжою, м'якою, приємною на дотик, одне слово  задоволення по-мексиканськи.

Також можуть запропонувати голковколювання, з використанням знятих голок кактуса (тільки за бажанням клієнта). Один із способів: голки встановлюються під листок, а масажист ретельно стежить, щоб тиск на голку був невеликим, а біль мінімальна. Хтось подумає  це тільки для екстремалів і безстрашних людей, але після чарки текіли у багатьох виникає бажання спробувати.

Мексиканські масажисти стверджують, що такий масаж дає тільки позитивні зміни в організмі - великий цілющий ефект: втома та слабкість випаровується, приходить бадьорість, легкість тіла.

Листя катуса нопаль

Слід відзначити такий факт: цей кактус крім звичайних колючок має також не завжди помітні, прозорі колючки (глохідії) довжиною 3-10 міліметрів. Тому туристам, і всім людям, хто стикається з такими видами кактусів, та бажає зірвати для використання у власних цілях  потрібна обережність. При первинному контакті глохідії можуть легко відділятися, проникати в шкіру та викликати хворобливі відчуття. Через свою крихкість, витягувати колючки зі шкіри досить складно, особливо при попаданні в рогівку ока. Зареєстровані випадки, коли вони потрапляли на язик тварини, через кілька годин вона вмирала через удушення. Не будемо закінчувати статтю на такий сумній ноті, а згадаємо прислів’я: попереджений  відповідно озброєний.

Бажаємо приємних відчуттів і задоволення від масажу кактусовим листям. 

TEXT.RU - 100.00%

Добавьте себе энергии, снимите усталость, используя многовековой опыт традиций и применения китайского точечного массажа. Проводится кончиком большого пальца от 30 секунд до 5 минут, зажав мизинец правой руки между указательным и большим пальцами левой руки.

Возбуждающая, стимулирующая точка на мизинце правой руки 

Возбуждающая (специальная) точка