Масаж м'ячами для гольфу

М'ячі для гольфу  чудовий інструмент для масажу, застосовуються в спортивних процедурах, також для розслаблення та тонізації організму. Масаж м'ячиками для гольфу чудово знімає напругу в м'язах, завдяки глибокому проникненню, впливу на суглоби, зв'язки, м'язи, біологічно активні точки. Від виду сеансу, бажання і переваги клієнта залежить сила натискань, темп маніпуляцій.

На початку масажу проводитися розтирання долонями, кінчиками пальців для підготовки та розігрівання ділянки тіла. Наступний етап  розминка м'ячиками, виконуються поздовжні та кругові рухи, потім натискання: помірні й глибокі. Використовуючи масло для масажу, тверді м'ячі добре ковзають по шкірі.

На великих групах м'язів, стегнах, сідницях, попереку, зонах лопаток, при виконанні сеансу розминання чергую з надавлюваннями. Така техніка дає хороший терапевтичний ефект, а почергове розкатування та вдавлення м'ячами викликають у клієнта приємні, розслаблюючі відчуття. Особливу увагу приділяю масування вздовж хребта, сідниць, ніг.

Для масажу використовую 4 теплі м'ячі для гольфу. Нагріти можна по-різному, наприклад в гарячій воді. Довести воду до кипіння, налити в таку місткість, де помістяться всі м'ячики. За час виконання першого етапу сеансу  розтирання руками, вони нагріються. Далі використовую 2 м'ячі протягом 10-12 хвилин, після їх охолодження, виймаю з води інші два теплі.

Масаж спини м'ячами для гольфу

Гарячі м'ячі сприяють своєрідній релаксації організму, комфорту і пожвавленню м'язам, "другого дихання" всьому тілу. Інші "теплі" процедури  трав'яними мішечками, філіппінськими раковинами, каменями, вогнем мають більш виражений розслабляючий ефект. М'ячики для гольфу дозволяють глибоко, посилено масажувати тіло в спортивних цілях, зменшення болю і спазмів.

Масаж м'ячами для гольфа сподобатися та підійде особливо початковим масажистам, ніж скажімо схожа Стоун терапія. М'ячики придбати дешевше, ніж обладнання для підігріву та аксесуари: потрібні різні камені для теплого і холодного впливу, а для особи рекомендується особливий підбір. Техніка Стоун терапії набагато складніша, потрібно спеціальне навчання або курс. Зрозуміло, що Стоун масаж має перевагу, в основному через особливу енергетику каменів, адже це природний матеріал, м'яч — синтетичний продукт. Але нехай це твердження нікого не бентежить. 

Все залежить від бажання, вміння масажиста, його внутрішньої енергії. Важливо відчувати тіло, м'язи, дихання, пульс клієнта, не перестаратися при натисканні м'ячиками.

Самомасаж

М'ячі для гольфу ідеально підходять для самомасажу, в першу чергу ступнів. Все просто, оригінально: потрібно помістити м'ячики на підлогу і перекочувати ступнями в різних напрямках протягом 5-6 хвилин. Поперек, сідниці, колінний, плечовий суглоби, кисті  інші основні частини тіла, які можна масажувати самому. Аналогічні дії можна виконувати своїм "братом" тенісними м'ячами, але зауважте, що м'ячі для гольфа мають маленьку перевагу  теплий стан.

Для деяких людей також плюсом є поверхня, адже у тенісних вона ворсиста. М'яч для гольфу приємніший, покритий маленькими ямочками, гігієнічний, його можна помити водою, на відміну від свого "брата". Маленький мінус для самомасажу спини - менша величина, адже тенісні м'ячики в цьому компоненті більш зручні. Але все це досить індивідуально та залежить від різних переслідуваних цілей, уподобань.

TEXT.RU - 100.00%

Добавьте себе энергии, снимите усталость, используя многовековой опыт традиций и применения китайского точечного массажа. Проводится кончиком большого пальца от 30 секунд до 5 минут, зажав мизинец правой руки между указательным и большим пальцами левой руки.

Возбуждающая, стимулирующая точка на мизинце правой руки 

Возбуждающая (специальная) точка